ورود به سامانه
نام کاربری
رمز ورود


صمدیان، زنده‌روح‌کرمانی و ولی‌زاده عکس‌های حرکت را داوری می‌کنندتاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۱۰/۲۶
سیف‌الله صمدیان، مسعود زنده‌روح کرمانی و یدالله ولی‌زاده سه داور بخش مسابقه عکس جشنواره حرکت هستند که آثار رسیده به این جشنواره را انتخاب و داوری می‌کنند.

به گزارش روابط عمومی جشنواره حرکت، با اعلام دبیرخانه این جشنواره سیف‌الله صمدیان، مسعود زنده‌روح کرمانی و یدالله ولی‌زاده اساتیدی هستند که عکس‌های رسیده به این جشنواره را انتخاب و داوری می‌کنند و آثار را برای نمایش در روزهای 24 و 25 بهمن در برج میلاد مشخص می‌کنند.

جشنواره حرکت با همت ایران خودرو و در سه حوزه کاریکاتور، پوستر و عکس برگزار می‌شود که سه موضوع" ایران خودرو؛ همسفر خانواده ایرانی"، "ایران خودرو؛ کار و زندگی"،  "ایران خودرو؛ از دیروز تا امروز" برای هنرمندان عکاس، "خودروسازی موتور محرک صنعت"،  "دیپلماسی صنعتی ایران خودرو (تعامل با خودروسازان معتبر جهانی("، "چرا ایران چرا ایران خودرو؟" موضوعات مطرح شده برای طراحی پوستر و موضوع مسابقه کاریکاتور  "فرهنگ رانندگی" تعیین شده است.

هنرمندان برای حضور در این جشنواره از زمان اعلام فراخوان  تا 10 بهمن 95 فرصت دارند که آثار خود را به سایت www.Artikco.ir   ارسال کنند و همچنین اطلاعات بیشتر در مورد این جشنواره و جوایز آن را نیز از طریق همین سایت یا دبیرخانه دائمی آن کسب کنند.

زمان برگزاری نمایشگاه 24 و 25 بهمن و همزمان با همایش بین‌المللی صنعت خودرو در سالن همایش‌های برج میلاد خواهد بود. علاقه‌مندان برای کسب اطلاعات بیشتر می‌توانند با تلفن 86072602 تماس بگیرند.

 
حامیان جشنواره
نشـانی دبیرخانه

تهران، خیابان کریم خان زند، خیابان شهید حسینی، کوچه اعرابی۶، پلاک دوم، طبقه دوم

تلفن: ۰۲۱۸۶۰۷۲۶۰۲