ورود به سامانه
نام کاربری
رمز ورود


اسامی نفرات منتخب و راه یافته به جشنواره حرکت



تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۱۱/۲۳
اسامی نفرات منتخب و راه یافته به جشنواره حرکت به شرح زیر است:

نفرات راه یافته به جشنواره در بخش کاریکاتور

  1. نفر اول/ احسان گنجی – کهگیلویه و بویر احمد
  2. نفر دوم/ امیر دهقان – تهران
  3. نفر سوم/ پژمان علیپور – آدربایجان غربی
  4. ابوالقاسم طحانیان _ بوشهر
  5. محمد افلاک – البرز
  6. محمدرضا حق شناس- کردستان
  7. علیرضا پاکدل – خراسان رضوی
  8. علیرضا پاکدل – خراسان رضوی
  9. مسعود ضیایی – اصفهان
  10. مسعود ضیایی – اصفهان
  11. وحید آرمون – کرمان
  12. .اسماعیل بابایی – گیلان
  13. اسماعیل بابایی – گیلان
  14. اسماعیل بابایی – گیلان
  15. عاطفه یاریان – آذربایجان شرقی
  16. حمید قالیجاری – کرمانشاه
  17. حمید قالیجاری – کرمانشاه
  18. محمود برخورداری- ایلام
  19. محمود برخورداری- ایلام
  20. جلال پیرمرزآباد – آذربایجان شرقی
  21. امیر دهقان – تهران
  22. ندا شجاعی – خراسان رضوی
  23.  مهدی عزیزی – مرکزی
  24. مهدی عزیزی – مرکزی
  25. محمود نظری – همدان
  26. طیبه خلیلی مهر- کرمانشاه
  27. مجید ادیبی- خراسان رضوی
  28. مجید ادیبی – خراسان رضوی
  29. الهام خلیلی مهر- کرمانشاه
  30. مهدی نظری- همدان
  31. مهدی محمدی روزبهانی – تهران
  32. ناصر مقدم – زنجان
  33. ناصر مقدم – زنجان
  34. محمد علی خلجی – تهران
  35. ناصر مقدم – زنجان
  36. احسان گنجی – کهگیلویه و بویر احمد
  37. ناصر مقدم – زنجان
  38. ناصر مقدم – زنجان
  39. احسان گنجی – کهگیلویه و بویر احمد
  40. احسان گنجی – کهگیلویه و بویر احمد
  41. مجید ادیبی – خراسان رضوی
  42. پویا عبدلی – کرمانشاه

نفرات راه یافته به جشنواره در بخش پوستر

  1. داریوش وارث – تهران
  2. ایمان یزدان پژو – سمنان
  3. علی معصوم بیگی – خراسان رضوی
  4. حمید اقدسی – اصفهان
  5. احمد حاجی بابایی – اردبیل

 

نفرات راه یافته به جشنواره در بخش عکس

  1. نفر اول/ جاوید خدمتی – اردبیل
  2.  نفر دوم/ مهدی ساعت ساز – تهران
  3. نفر سوم/ محمد جواد عباسی – قم
  4. مرتضی امین الرعایایی – خراسان رضوی (شایسته تقدیر)
  5. امیر عنایتی (شایسته تقدیر(
  6. محمد مهیمنی – تهران
  7. امیر غفوری قزوین
  8. محمد زرین کلاه – فارس
  9. پوپک خواجه امیری – البرز
  10. عطا رنجبر – خراسان رضوی
  11. عطا رنجبر زیدانلو – خراسان رضوی
  12. عطا رنجبر زیدانلو – خراسان رضوی
  13. عطا رنجبر زیدانلو – خراسان رضوی
  14. مرتضی صالحی – اصفهان
  15. مرتضی صالحی – اصفهان
  16. مرتضی صالحی – اصفهان
  17. مجید خالقی مقدم- اردبیل
  18. مجید خالقی مقدم- اردبیل
  19. مجید خالقی مقدم- اردبیل
  20. علی اسدالهی سوته –  گیلان
  21. عرفان سامان فر- فارس
  22. عرفان سامان فر- فارس
  23. علی اسدالهی سوته – گیلان
  24. افشین آذریان – اصفهان
  25. هومن صلواتی – کردستان
  26. جمشید فرجوندفردا- کردستان
  27. جمشید فرجوندفردا- کردستان
  28. جمشید فرجوندفردا- کردستان
  29. احمد فیاض محمد آبادی – خراسان رضوی
  30. سید جواد میرحسینی – قم
  31. محمد علی کهتری – تهران
  32. مهدی عباسی – تهران – 655
  33. اسحاق آقایی – کهگیلویه و بویر احمد
  34. هادی دهقان پور- خراسان رضوی
  35. امیر حسین کمالی – اصفهان
  36. علیرضا یونسی – گیلان
  37. علیرضا یونسی – گیلان
  38. امیر حسین کمالی – اصفهان
  39. امیر حسین کمالی – اصفهان
  40. علیرضا یونسی – گیلان
  41. امیر حسین کمالی – اصفهان
  42. ابراهیم رفیعی  پرکوهی – مازندران
  43. مجید ادیبی – خراسان رضوی
  44. مجید پیل افکن – تهران
  45. امیر عنایتی – خراسان رضوی

آثار این هنرمندان برای شرکت در نمایشگاه جشنواره و چاپ در کتاب توسط هیات داوران انتخاب شده است.

 




حامیان جشنواره
نشـانی دبیرخانه

تهران، خیابان کریم خان زند، خیابان شهید حسینی، کوچه اعرابی۶، پلاک دوم، طبقه دوم

تلفن: ۰۲۱۸۶۰۷۲۶۰۲